Mājaslapas izstrāde un vizuālā ID Theapolis

Vācijas vadošā teātru profesionāļu portāla dizaina izstrāde

Theapolis ir lielākais teātra profesionāļu portāls vāciski runājošajās valstīs. 2017.gadā Theapolis mums uzticēja pilnu rebrandingu un mājaslapas redizainu, kas vienlaikus iezīmēja platformas pāreju no vakanču portāla uz sociālo tīklu, kalpojot teātra kopienām Vācijā, Austrijā un Šveicē.

Mēs izstrādājām jaunu logotipu un vizuālo identitāti, kā arī uzlabojām kopējo lietotājpieredzi mājaslapas lietošanai. Tika izveidoti vienkāršāki veidi jauna profila izveidei un apkalpošanai, radot labāku augsni tīklošanās iespējām.

Mēs sniedzām konsultācijas par zīmola stratēģiju, izgatavojām stila grāmatu un izstrādājām mājaslapas koncepcijas un UI/UX dizainu, kā arī veicām vizuālo programmēšanu. Funkcionalitātes izstrādi Theapolis veica patstāvīgi.

Mājaslapas dzīvā versija

Izmantotie burtveidoli

Kad sākām sadarbību, Graftik veica precīzu tirgus analīzi mūsu mājaslapai. Balstoties uz to, viņi izgatavoja izcilus dizaina risinājumus sarežģītām problēmām: vienkāršus, lietojamus, vizuāli pievilcīgus. Sadarbība ar viņiem ir ātra, draudzīga un profesionāla. Viņi ir īsti eksperti.

Sören Fenner
Theapolis dibinātājs