Mājaslapas izstrāde DNB bankai

Norvēģu bankas mājaslapas dizaina izstrāde

DNB ir Norvēģijas lielākā finanšu pakalpojumu grupa un viens no vadošajiem banku zīmoliem Ziemeļeiropā. 2015.gadā DNB uzticēja mums redizainēt tā mājaslapas Igaunijas, Latvijas un Lietuves filiālēm, kas apkalpoja privātpersonas un uzņēmumus Baltijas reģionā.

Mūsu mērķis bija radīt lietotājdraudzīgu vidi, uzlabojot gan lietojamību, gan arī zīmola komunikāciju. Rezultātā izveidojām atsvaidzinātu un konsekventu zīmola un lietotāju pieredzi DNB klientiem visās trīs Baltijas valstīs.

Mēs izstrādājām DNB Baltijas valstu mājaslapām koncepciju un UI/UX dizainu, tajā skaitā, vizuālo programmēšanu un stila vadlīniju definēšanu.

Izmantotie burtveidoli

Kopā ar Graftik mēs izveidojām jaunu koncepciju mājaslapai — mazāk ir vairāk, ar responsīvo dizainu un jaunu loģiku mūsu klientiem. Tāpat Graftik izveidoja web stila vadlīnijas mums un mūsu partneriem, kas palīdzēs nākotnes mājaslapas izstrādes darbos un sadarbībā ar citiem. Mūsu klienti ir priecīgi par jauno mājaslapu, jo tajā ir vieglāk atrast informāciju, tā ir vizuāli daudz pievilcīgāka un virza pretī izvēles soļa speršanai.

Edgaras Barusevičius
DNB bankas produktu vadītājs digitālajiem kanāliem Baltijā